Skupinová cvičení
Proč cvičit právě u nás?
Cvičení v malých skupinkách

Cvičení probíhá u nás v cvičebním sále a počet účastníků jednoho cvičení omezujeme maximálně na 10 účastníků, u některých cvičení dokonce jen na 8 nebo 6 účastníků, abychom Vám zajistili dostatečný komfort.

Profesionální lektoři

Skupinová cvičení vedou často přímo naši fyzioterapeuti, kteří jsou profesionálové ve svém oboru a díky tomu Vám pomohou odstranit špatné cvičební návyky a poradí Vám, jak správně cvičit.

Individuální přístup

V rámci skupinových cvičení dbáme na individuální přístup. Vzhledem k tomu, že skupinka má malý počet účastníků, dokáže se lektor/ka do značné míry věnovat individuálně každému účastníkovi.

Inspirativní cvičební sál a cvičení na zahradě

Fyzioland se nachází v klidové části Uhříněvsi. Náš cvičební sál je plný denního světla s výhledem do krásné zahrady. V případě pěkného počasí cvičíme i na zahradě.

Naši lektoři

Mgr. Jitka Havlická

Spoluzakladatelka a vedoucí fyzioterapeutka

Jitka se celoživotně věnuje fyzioterapii. Úspěšně absolvovala magisterské studium v oboru fyzioterapie a celou řadu odborných kurzů. Jitka má bohaté zkušenosti s širokou škálou diagnóz, jak z ambulantní, tak lůžkové fyzioterapeutické péče. Jitka vede skupinové cvičení DNS. Chci vědět více.

Ing. Ivana Bučinská

Lektorka Fyziojógy

Ivana začínala s dynamickými lekcemi a posilovnou. Po úrazu ramene však objevila rehabilitační potenciál jógového cvičení a zůstala u něj. Od roku 2012 je certifikovanou lektorkou. Chci vědět více.

Nabídka otevřených skupinových cvičení
Fyziotrénink (DNS), pondělí od 16:30, délka 60 minut, Jitka Havlická, cena: 160 Kč

Cvičení DNS pro dospělé. Pomocí cvičení DNS dochází k ideálnímu posílení svalů těla. Pomocí DNS je možné úspěšně řešit problémy s krční, hrudní, bederní páteří, výhřezy ploténky, vadné držení těla, břišní diastáza, pooperační stavy, zlepšení svalové kondice u sportovců a mnoho dalšího.

Fyziojóga, pondělí od 19:30, délka 75 minut, Ivana Bučinská, cena: 180 Kč

Cvičení vychází z klasické hathajógy. Naučíme se, jak lépe používat své tělo nejen během lekcí jógy, ale i v každodenním životě. Budeme objevovat a využívat vrozené svalové souhry. Díky tomu dojde ke spontánnímu napřímení, uvolnění a zpružnění páteře a zároveň ke stabilizaci a mobilizaci klíčových kloubů. Kromě fyzického cvičení nás čekají také dechové a relaxační techniky, aby nám bylo dobře na těle i na duchu. Délka cvičení je 75 minut.

Nabídka kurzů (kroužků) skupinových cvičení pro děti a mládež
Zdravě Hravě (děti 6-10 let), středa od 15:30, délka 55 minut, Anett Choutková, 16 lekcí cena: 4 399 Kč

Zábavné zdravotní cvičení hrou určené pro správné držení těla a rozvoj pohybových dovedností dětí ve věku od 6 do 10 let. Začínáme již 14.9.2022! Leták ke stažení zde: Leták Hravě Zdravě

Zdravě Hravě s prvky jógy (děti 6-10 let), čtvrtek od 16:30, délka 55 minut, Anett Choutková, 16 lekcí cena: 4 399 Kč

Zábavné zdravotní cvičení hrou určené pro správné držení těla a rozvoj pohybových dovedností s využitím jógových pozic pro dětí ve věku od 6 do 10 let. Začínáme již 15.9.2022! Leták ke stažení zde: Leták Hravě Zdravě s prvky jógy

Kompenzační cvičení pro sportovce (děti 10-14 let), úterý od 16:30, délka 55 minut, Anett Choutková, 18 lekcí cena: 4 750 Kč

Kompenzační cvičení pro sportovce (10-14 let). Cvičení se skládá z protahovacích cviků, které uvolní přetěžované svaly sportem a posilovacích cviků. Cvičení slouží i jako prevence sportovních úrazů. Vhodné pro fotbalisty, tenisty, hokejisty a další sportovce. Začínáme již 13.9.2022! Leták ke stažení zde: Leták Kompenzační cvičení pro sportovce

Už jste vyzkoušeli individuální fyziotrénink nebo zdravotní cvičení?

Využijte naši nabídku individuálních fyziotréninků nebo individuálních zdravotních cvičení.

Kontakt
Provozovna Fyzioland s.r.o.
Kašovická 1608/4, Praha 10 - Uhříněves
E: info@fyzioland.cz
M: +420 775 910 749
Kde nás najdete
Jak se k nám dostanete
  • 3 minuty pěšky z autobusové zastávky Lnářská
  • 5 minut autem z dálnice D1
    (6. km D1, sjezd Průhonice/Uhříněves)
  • 5 minut pěšky z náměstí Protifašistických bojovníků
  • 8 minut autem z Říčan
  • 10 minut pěšky z Nového náměstí