Skupinová cvičení
Proč cvičit právě u nás?
Cvičení v malých skupinkách

Cvičení probíhá u nás v cvičebním sále a počet účastníků jednoho cvičení omezujeme maximálně na 10 účastníků, u některých cvičení dokonce jen na 8 nebo 6 účastníků, abychom Vám zajistili dostatečný komfort.

Profesionální lektoři

Skupinová cvičení vedou často přímo naši fyzioterapeuti, kteří jsou profesionálové ve svém oboru a díky tomu Vám pomohou odstranit špatné cvičební návyky a poradí Vám, jak správně cvičit.

Individuální přístup

V rámci skupinových cvičení dbáme na individuální přístup. Vzhledem k tomu, že skupinka má malý počet účastníků, dokáže se lektor/ka do značné míry věnovat individuálně každému účastníkovi.

Inspirativní cvičební sál a cvičení na zahradě

Fyzioland se nachází v klidové části Uhříněvsi. Náš cvičební sál je plný denního světla s výhledem do krásné zahrady. V případě pěkného počasí cvičíme i na zahradě.

Naši lektoři

Mgr. Jitka Havlická

Spoluzakladatelka a vedoucí fyzioterapeutka

Jitka se celoživotně věnuje fyzioterapii. Úspěšně absolvovala magisterské studium v oboru fyzioterapie a celou řadu odborných kurzů. Jitka má bohaté zkušenosti s širokou škálou diagnóz, jak z ambulantní, tak lůžkové fyzioterapeutické péče. Jitka vede skupinové cvičení DNS. Chci vědět více.

Mgr. Lenka Šťovíčková

Ergoterapeutka

Lenka je absolventkou bakalářského studia ergoterapie na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a magisterského oboru Aplikovaná tělesná výchova a sport osob se specifickými potřebami. Věnuje se hlavně ergoterapii u dětí se zdravotním znevýhodněním. Je také lektorkou kompenzačních cvičení pro sportovce a zdravotního cvičení hravě zdravě.

Bc. Lucie Nosková

Ergoterapeutka

Lucie je absolventka bakalářského studia ergoterapie na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Zaměřuje se na ergoterapii u dětí se zdravotním znevýhodněním.

Nabídka otevřených skupinových cvičení
Fyziotrénink (DNS), pondělí od 16:30, délka 60 minut, Jitka Havlická, cena: 180 Kč

Cvičení DNS pro dospělé. Pomocí cvičení DNS dochází k ideálnímu posílení svalů těla. Pomocí DNS je možné úspěšně řešit problémy s krční, hrudní, bederní páteří, výhřezy ploténky, vadné držení těla, břišní diastáza, pooperační stavy, zlepšení svalové kondice u sportovců a mnoho dalšího.

Nabídka kurzů (kroužků) skupinových cvičení pro děti a mládež
Zdravě Hravě (děti 6-10 let), středa od 16:15, délka 55 minut, Lenka Šťovíčková, 17 lekcí cena: 4 900 Kč

Zábavné zdravotní cvičení hrou určené pro správné držení těla a rozvoj pohybových dovedností dětí ve věku od 6 do 10 let. Začínáme již 7.2.2024!

Kompenzační cvičení pro sportovce (děti 10-14 let), úterý od 16:15, délka 55 minut, Lenka Šťovíčková, 19 lekcí cena: 5 500 Kč

Kompenzační cvičení pro sportovce (10-14 let). Cvičení se skládá z protahovacích cviků, které uvolní přetěžované svaly sportem a posilovacích cviků. Cvičení slouží i jako prevence sportovních úrazů. Vhodné pro fotbalisty, tenisty, hokejisty a další sportovce. Začínáme již 6.2.2024!

Už jste vyzkoušeli individuální fyziotrénink nebo zdravotní cvičení?

Využijte naši nabídku individuálních fyziotréninků nebo individuálních zdravotních cvičení.

Kontakt
Provozovna Fyzioland s.r.o.
Kašovická 1608/4, Praha 10 - Uhříněves
E: info@fyzioland.cz
Fyzioterapie: +420 775 910 749
Ergoterapie: +420 608 856 278
Přání a stížnosti: +420 606 769 852
Kde nás najdete
Jak se k nám dostanete
  • 3 minuty pěšky z autobusové zastávky Lnářská
  • 5 minut autem z dálnice D1
    (6. km D1, sjezd Průhonice/Uhříněves)
  • 5 minut pěšky z náměstí Protifašistických bojovníků
  • 8 minut autem z Říčan
  • 10 minut pěšky z Nového náměstí