VYZKOUŠEJTE NOVÉ SLUŽBY
AKTUALITY
NOVINKA - Funkční trénink, úterý od 19:00, Darina Havlíková, cena: 160 Kč

Dynamická lekce je zaměřena na rozvoj svalové síly, koordinace pohybu a zvýšení fyzické kondice na podkladě zdravotního cvičení. Trénink vychází z funkce hlubokého stabilizačního systému, podporuje správné pohybové stereotypy a odstranění svalových dysbalancí.

Zdravá záda, úterý od 18:00, středy od 18:00, délka 55 minut, Darina Havlíková, cena: 160 Kč

Sedavé zaměstnání, jednostranný pohyb, těhotenství a mateřství, nesprávné cvičení, stres. Důvody, proč se ve svém těle necítíte dobře, mohou být různé. Na lekci se naučíte pozorně vnímat své tělo, odstraníte nevhodné pohybové návyky, protáhnete přetěžované svaly a posílíte střed těla a hluboký svalový stabilizační systém. Zdravotní cvičení zaměřující se na prevenci bolesti zad a krční páteře a správné posílení CORE.

Fyziojóga s Ivanou Bučinskou každé pondělí a čtvrtek v 19:15.

Cvičení vychází z klasické hathajógy. Naučíme se, jak lépe používat své tělo nejen během lekcí jógy, ale i v každodenním životě. Budeme objevovat a využívat vrozené svalové souhry. Díky tomu dojde ke spontánnímu napřímení, uvolnění a zpružnění páteře a zároveň ke stabilizaci a mobilizaci klíčových kloubů. Kromě fyzického cvičení nás čekají také dechové a relaxační techniky, aby nám bylo dobře na těle i na duchu. Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Za pěkného počasí cvičíme i na zahradě.

Důležitá pravidla
Minimální počet účastníků

U každého skupinového cvičení je uveden datum a čas, do kdy musí být přihlášen alespoň minimání počet účastníků, aby se cvičení konalo. V případě zrušení skupinového cvičení jsou všichni přihlášení uživatelé informováni minimálně 1 hodinu před zrušením lekce formou SMS (v případě, že se lekce koná dříve než v 10:00 dopoledne, je informační SMS zasílána nejpozději do 21:00 předchozího dne).

Zrušení rezervace a storno podmínky

Pokud se klient nedostaví na skupinové cvičení, na které má vytvořenou rezervaci, a zároveň se neodhlásí ze skupinového cvičení prostřednictvím rezervačního systému minimálně 2 hodiny před konáním skupinového cvičení, je klient povinen uhradit 100% storno poplatek odpovídající ceně lekce dle ceníku společnosti Fyzioland při následující návštěvě.

Kontakt
Provozovna Fyzioland s.r.o.
Kašovická 1608/4, Praha 10 - Uhříněves
E: info@fyzioland.cz
M: +420 775 910 749
Kde nás najdete
Jak se k nám dostanete
  • 3 minuty pěšky z autobusové zastávky Lnářská
  • 5 minut autem z dálnice D1
    (6. km D1, sjezd Průhonice/Uhříněves)
  • 5 minut pěšky z náměstí Protifašistických bojovníků
  • 8 minut autem z Říčan
  • 10 minut pěšky z Nového náměstí